Persoonlijk vind ik dat de kwaliteit van Happy Bird vetbollen erg hoog ligt. Ze zijn misschien wat aan de dure kant, maar dat heb ik wel over voor zo'n prachtige bol. Helaas hebben ze deze fantastische bollen uit het assortiment gehaald bij Bol.com, wat natuurlijk eigenlijk een beetje ironisch is ;-). Niet getreurd, via de link onderaan dit leuke verhaaltje kun je altijd nog terecht voor precies dezelfde bollen. Prettige dag nog!!
https://www.vogelvoedersdirect.nl/happy-bird-mezenbollen-15-x-6-stuks.html

^teleurstelling :-(
Mocht je avontuurlijk genoeg zijn om zelf de uitdaging aan te gaan dan is hier een video met uitleg voor het maken van eigen vetbolletjes! https://youtu.be/n-0qAsjYHCI
Gisteren was ik met mijn oma Truusje aan het winkelen in de Albert Heijn in Appingedam, en wat zien we daar! EEN MEGA GROTE UITVERKOOP OP ALLEMAAL VERSCHILLENDE VETBOLLETJES, PINDANETJES EN VOGELHUISJES!! Nou, die verleiding konden oma en ik natuurlijk niet weerstaan dus hebben we flink ingeslagen ;)